V Katedrále svätého Martina v Bratislave arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský vysvätil dvoch nových kňazov a dvoch nových diakonov. Kňazskú vysviacku prijali Jakub Jurkovič a Ondrej Verbovský. Diakonmi sa stali Ivan Hrušovský a Marek Mokoš.
Otec arcibiskup v homílii pripomenul, že kňazské povolanie je predovšetkým darom od...





V pondelok 2. februára 2009 o 17.00 sa bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský v Katedrále svätého Martina stretol so zasvätenými osobami, pôsobiacimi na území Bratislavskej arcidiecézy.



