V sobotu 2. februára, na sviatok Obetovania Pána, ktorý je zároveň aj dňom zasväteného života, bude bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský sláviť o 10.00 svätú omšu v Katedrále sv. Martina.
Srdečne všetkých veriacich na toto slávenie pozývame - s vďačnosťou a osobitne však zasvätené osoby pôsobiace na území našej arcidiecézy.