Registrácia kňazov a registrácia autobusov na slávnosť blahorečenia

Pridal dňa

Organizátori blahorečenia dona Titusa Zemana zverejnili možnosť registrácie koncelebrujúcich kňazov a pútnických autobusov na slávnosť blahorečenia.

Registrácia koncelebrujúcich kňazov

Titus Zeman bude prvý blahoslavený slovenský rímskokatolícky kňaz. Jeho blahorečenie je slávnosťou všetkých kňazov, preto ich prítomnosť na slávnosti blahorečenia je veľmi vítaná.

Pre dobré zabezpečenie potrebných miest, štôl, hostí pre koncelebrujúcich kňazov na svätej omši blahorečenia v sobotu 30. septembra v Bratislave-Petržalke a na ďakovnej svätej omši v nedeľu 1. októbra V Bratislave-Vajnoroch, prosíme všetkých kňazov – záujemcov o koncelebráciu, aby vyplnili registráciu – poslúži organizátorom výhradne na účel zistenia počtu koncelebrantov.

Registráciu koncelebrujúcich kňazov na slávnosť blahorečenia v sobotu 30. septembra o 10.30 v Bratislave-Petržalke i na ďakovnú sv. omšu v nedeľu 1. októbra o 10.30 v Bratislave-Vajnoroch je možné uskutočniť prostredníctvom on-line registračného formulára.

Ďalšie organizačné pokyny pre účasť kňazov na slávnosti budú zverejnené v druhej polovici septembra.

Registrácia autobusov na blahorečenie Titusa Zemana

Ak sa chystáte prísť na blahorečenie ako skupina/zájazd samostatným autobusom, je potrebné sa zaregistrovať. Na základe registrácie dostanete potrebné dopravné informácie a kartu s poradovým číslom pre evidenciu autobusu na parkovisku. Tým, že pre organizátorov zanecháte kontakt, umožníte potrebnú komunikáciu s Vami aj v samotný deň blahorečenia. Údaje budú spracované len pre túto udalosť a nebudú poskytnuté nikomu ďalšiemu.

Registráciu autobusov na slávnosť blahorečenia v sobotu 30. septembra o 10.30 v Bratislave-Petržalke je možné uskutočniť prostredníctvom on-line registračného formulára.

Poznámka: V prípade, že organizujete viac než jeden autobus, treba zaregistrovať každý autobus samostatne, s konkrétnou osobou vedúceho, ktorý bude v danom autobuse.